Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Poddębie

Poddębie, mazowieckie

  • 250 000 zł
  • 1 896 m²
  • 131,86 zł/m²

Zdjęcie

Maria Kostrzoń

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Poddębie

Poddębie, mazowieckie

zaktualizowane:
9 marca 2026

250 000 zł

1 896 m²

131,86 zł/m²

Działka rekreacyjna Poddębie

Zaktualizowane: 9 marca 2026

250 000 zł 1 896 m² 131,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (131,86 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rekreacyjna, 1 896 m²
  •   teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Piękne miejsce.W pobliżu tereny leśne i rzeka Narew. Nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków letniskowych (budynków rekreacji indywidualnej).
Parametry zabudowy:wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu max. (...)

Agent

Maria Kostrzoń

606 892...

606 892 225

22 751 81 70

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maria Kostrzoń

606 892...

606 892 225

22 751 81 70

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy